Jesteś tutaj

Niech żyje król Julian

Odcinki

  • Kapitanie, mój kapitaniesezon 2, odc. 1
  • Kapitanie, mój kapitanie, część drugasezon 2, odc. 2Zabawni i zwariowani mieszkańcy dżungli na wyspie Madagaskar powracają w serialowej komedii! Przenieś się do świata zwierząt, w którym władzę obejmuje Król Julian, a w przygodach towarzyszą mu nieodłączni kompanii – dowódca Maurice i wieloletni wielbiciel Mort. Okazuje się, że rządy w dżungli nie są takie łatwe jak się mogło wydawać… Król Julian musi stawić czoła nadmiernie ambitnej szefowej ochrony, Clover, żądnemu władzy wujowi Juliana, złowieszczemu geniuszowi Karlowi i nikczemnemu, wolno myślącemu Foosowi.
  • Taniec królewskiej wagisezon 2, odc. 3Zabawni i zwariowani mieszkańcy dżungli na wyspie Madagaskar powracają w serialowej komedii! Przenieś się do świata zwierząt, w którym władzę obejmuje Król Julian, a w przygodach towarzyszą mu nieodłączni kompanii – dowódca Maurice i wieloletni wielbiciel Mort. Okazuje się, że rządy w dżungli nie są takie łatwe jak się mogło wydawać… Król Julian musi stawić czoła nadmiernie ambitnej szefowej ochrony, Clover, żądnemu władzy wujowi Juliana, złowieszczemu geniuszowi Karlowi i nikczemnemu, wolno myślącemu Foosowi.
  • Bracie, gdzie jesteś?sezon 2, odc. 4Zabawni i zwariowani mieszkańcy dżungli na wyspie Madagaskar powracają w serialowej komedii! Przenieś się do świata zwierząt, w którym władzę obejmuje Król Julian, a w przygodach towarzyszą mu nieodłączni kompanii – dowódca Maurice i wieloletni wielbiciel Mort. Okazuje się, że rządy w dżungli nie są takie łatwe jak się mogło wydawać… Król Julian musi stawić czoła nadmiernie ambitnej szefowej ochrony, Clover, żądnemu władzy wujowi Juliana, złowieszczemu geniuszowi Karlowi i nikczemnemu, wolno myślącemu Foosowi.

Postacie

Opis

Niech żyje król Julian
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
7

Serial animowany Niech żyje król Julian opowiada o Julianie – samozwańczym królu wszystkich lemurów. Zapatrzony w siebie i jednocześnie przesympatyczny Julian nie jest zbyt inteligentny. Niedługo po przejęciu władzy orientuje się, że zajmowane stanowisko wiąże się z wieloma obowiązkami, którym musi stawić czoła. Nie jest to najlepsza wiadomość, bo jest bardzo leniwy. Jedyne co mógłby robić to opowiadać godzinami o swoich zaletach. Kocha też tańczyć, śpiewać i jest duszą towarzystwa. Julian żyje w przekonaniu, że wszyscy go uwielbiają, a tak naprawdę jego rozkazy wykonują tylko Maurice i Mort.

W każdym odcinku król Julian przeżywa nowe, niesamowite przygody. Razem z Julianem i jego podwładnymi przenieś się do kolorowego świata lemurów i przeżyj niesamowitą przygodę. Pamiętaj, Niech żyje król Julian!

Konkursy/h1>

Video