Jesteś tutaj

Pingwiny z Madagaskaru

Odcinki

 • -/Lodzio-miodziosezon 1, odc. 109Kiedy zoo zaczyna karmić zwierzęta imitacją rybiego tortu, pingwiny biorą sprawę w swje płetwy i planują porwanie ciężarówki z rybami.
 • Operacja igła/ Zaćmionysezon 1, odc. 110Kiedy w zoo pojawia się weterynarz, żeby zrobić pingwinom zastrzyk, Skipper który boi się igieł ucieka. Jego przyjaciele muszą mu pomóc pokonać strach, albo Skipper będzie musiał opuścić zoo na zawsze!
 • Mega Mort/ Sublokatorkasezon 1, odc. 111Mort zostaje wystawiony na działanie promieni rentgenowski, przez co rośnie i staje się super silny. Dzięki nowym mocom, Mort zaczyna odgrywać się na wszystkich którzy dokuczali mu gdy był mały, zwłaszcza na Królu Julianie.
 • Wrażliwy Rysiek/ Powrót Mecha-Lemurasezon 1, odc. 112Szczury terroryzują aligatora Ryśka, ten przychodzi do Pingwinów po pomoc. Ich pomysł to: zamienić umysł Ryśka na umysł Rico i wziąść się do roboty!
 • Ni wydra, ni.../Kici kicisezon 1, odc. 113Kiedy Pingwiny zabierają na tajną misję w parku Marlenkę, ta nie może znieść poczucia wolności poza murami zoo. Skipper i jego załoga muszą opanować szaleństwo Marlenki zanim ta, całkowicie zdziczeje.
 • Klątwa/ Zakochana małpasezon 1, odc. 114Kiedy Rico znajduje w chińskim ciasteczku pomyślną wróżbę, początkowo ją ignoruje. Jednak Julian przekonuje go, że powinien w nią uwierzyć dla własnego dobra.
 • Zbliża się orka/ Mniej niż zerosezon 1, odc. 115Podczas służby, Szeregowy widzi przerażające zwierzę, latającą orkę - Skorkę. Nikt mu nie wierzy,w to co widział.
 • Koleje losu/ Maska szopasezon 1, odc. 116Dziewczynka gubi w zoo swoją lalkę, Ricko chce więc jej oddać swoją lalkę, żeby nie było jej przykro. Szeregowy podczas akcji asekuruje Rico.
 • Zemsta doktora Bulgotasezon 1, odc. 117Przeciwnik Pingwinów - Dr Blowhole szuka zemsty. Po tym jak porywa Króla Juliana, Skipper i jego gang ruszają mu na pomoc, zanim Blowhole zniszczy też całą planetę.
 • Tańczący z duszami/ Prawo dżunglisezon 1, odc. 118Julian jest przerażony kiedy taniec pawian odwraca uwagę od niego. Próboje więc sabotować ich pokaz.
 • Byłem żywym trupem/ Operacja żądłosezon 1, odc. 119Po zranieniu Skipper udaje się do weterynarza na leczenie. Kiedy tam jest, reszta drużyny myśli, że Skipper zmienił się w zombie. Skipper musi ich przekonać, że nie jest krwiożerczym potworem.
 • Dzień próby/ Gorzka prawdasezon 1, odc. 120Skipper nie może przewodzić drużynie podczas ważnej misji. Członkowie drużyny biją się o jego miejsce, jednak nie jest łatwo przewodzić grupie, czując na sobie płetwę Skippera.
 • Król jest sam/ Nietykalnysezon 1, odc. 121U lemurów dochodzi do wielkiej bitwy, Maurice i Mort wynoszą się z siedliska. Julian podsłuchuje Pingwiny, które decydują, że muszą zrobić wszystko by zjednoczyć lemury, inaczej nigdy już nie zaznają spokoju.
 • Słoniowa pamięć/ Miłość z automatusezon 1, odc. 122Kiedy słoń Burt prosi Pingwiny, by pomogły mu się wymknąć z zoo, te nie zastanawiają się długo. Kiedy dowiadują się o prawdziwych powodach decyzji słonia, muszą zrobić wszystko, by go powstrzymać zanim nie będzie za późno.
 • Miss ja/ Porządek musi byćsezon 1, odc. 123Kiedy Alice wspomina, że jeden z Pingwinów jest kobietą, Skipper przechodzi kryzys tożsamości. Marlenka przekonuje go, że nadal może być dowódcą, nawet jeśli jest dziewczyną...
 • Żeluś/ Zoo Tubesezon 1, odc. 124Kowalski przypadkowo tworzy żyjącego, żelowego stwora o imieniu "Jiggle". Niestety, stwór ma wielki apetyt zaczyna więc kraść owoce zwierzętom w zoo.
 • Potwór z głębin/ Sokół i kochasezon 1, odc. 125Kiedy wielka ryba zaczyna terroryzować mieszkańców stawu z kaczkami, Skipper zbiera drużynę i rozpoczyna misję mającą na celu wyeliminowanie ryby. Nie jest to jednak zwykła ryba.
 • Momento Mort/ Zemsta jest słodkasezon 1, odc. 126Każdego roku Szeregowy jest wybierany jako modelowe zwierzę, na okładkę broszury o zoo. Jednak w tym roku, tego zaszczytu może dostąpić uroczy Mort. Kiedy Mort ginie, Szeregowy jest rozdarty między chęcią bycia na okładce, a swoim dobrym sercem.

Postacie

Opis

Pingwiny z Madagaskaru
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2008
Góra strony
7

Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję...

Konkursy/h1>

Video