Jesteś tutaj

SpongeBob Kanciastoporty

Odcinki

  • Serce nie sługa/ Świeży oddech Skalmarasezon 1, odc. 87SpongeBob ma problem z pożegnaniem najdoskonalszego kraboburgera, jakiego kiedykolwiek przygotował. Osobowość Skalmara ulega całkowitej zmianie po porażeniu prądem. Teraz jest on najmilszym kalmarem, jaki żył w Bikini Dolnym. Nie długo po tym, zachowanie Skalmara denerwuje wszystkich mieszkańców.
  • Język pieniędzy/ SpongeBob kontra maszyna do burgerów/ Skalmarotaniecsezon 1, odc. 88Pan Krab chciałby umieć rozmawiać z pieniędzmi. Kiedy jego życzenie zostaje magicznie spełnione, Krab dowiaduje się (ku swemu przerażeniu), że wszystkie jego dolary i centy chciałyby być wydane. SpongeBob kolejny raz konkuruje z maszyną do kraboburgerów. Skalmar trenuje SpongeBoba do konkursu tańca organizowanego w Bikini Dolnym.
  • Pod tłustą gąbkę/ Piosenka Patrykasezon 1, odc. 89SpongeBob staje się lokalnym idolem, po tym jak znany krytyk jedzeniowy przyznaje mu bardzo wysoką ocenę. Pan Krab zamierza zarobić na tej modzie i sprzedaje w restauracji „Tłusty Krab” gadżety ze SpongeBobem. SpongeBob pomaga Patrykowi w pozyskaniu czasu antenowego dla jego piosenki w lokalnej stacji radiowej.
  • Pchła pod kopułą/ Pączek wstydu/ Czysty talerzsezon 1, odc. 90SpongeBob i Patryk próbują pomóc Sandy pozbyć się pcheł z jej domku na drzewie. SpongeBob jest wściekły na Patryka, kiedy ten przypadkowo bierze jego pączka. Oskarża go o niewyobrażalną zbrodnię. Podczas wieczoru mycia naczyń w restauracji „Tłusty Krab”, SpongeBob walczy z trwale przyklejonymi resztkami pokarmu na jednym z talerzy.
  • Gaz a gu gu/ Programy wymiany kucharzysezon 1, odc. 91Plankton tworzy niezwykły gaz, który sprawia, że goście znajdujący się w restauracji „Pod Tłustym Krabem” zmieniają się w dzieci. SpongeBob w ramach programu wymiany, zamienia się miejscami ze snobistycznym francuskim kucharzem z wytwornej restauracji.
  • Atlantyda Kanciastyda cz.1sezon 1, odc. 92SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.
  • Dzień zdjęć/Niewypłacalny/Blackjacksezon 1, odc. 93SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Postacie

Opis

SpongeBob Kanciastoporty
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2006
Góra strony
7

SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Konkursy/h1>

Video