Jesteś tutaj

SpongeBob Kanciastoporty

Odcinki

 • Koszmar na wakacje/ Peruko-szoksezon 1, odc. 74Pan Krab ma zostać ukarany za nieprzestrzeganie prawa pracy, bo okazuje się, że SpongeBob przez wszystkie lata pracy w restauracji „Tłusty Krab” nie miał ani jednego dnia urlopu. Krab postanawia dać swojemu pracownikowi nr 1, dzień wolnego. Jednak szybko urlop SpongeBoba zamienia się w koszmar. Kanciastoportemu trudno być z dala od swojego ulubionego miejsca. Nie wytrzymuje i potajemnie, jako szpieg, wkrada się do kuchni, gdzie udziela pomocnych wskazówek zastępcy – Patrykowi. Jednak Pan Krab widząc szpiega wyrzuca go z restauracji. W drugiej części odcinka SpongeBob zakłada znalezioną w śmieciach starą pudrowaną perukę i idzie w niej na spacer po mieście, dumny ze swojego wzrostu. Choć mieszkańcy się z niego śmieją, a Pan Krab każe mu w pracy nosić śmieszną siatkę na włosy, to nic nie jest w stanie przekonać SpongeBoba, że peruka nie jest fajna.
 • Skalmarstyczny rejs/ To nie babkasezon 1, odc. 75Kiedy Skalmar połyka swój trzcinowy klarnet, Sandy proponuje, że skurczy się do mikroskopijnych rozmiarów i odzyska go podczas podróży po ciele Skalmara. Jednak horror Skalmara rozpoczyna się gdy SpongeBob i Patryk wkraczają do akcji chcąc pomóc przyjacielowi i prowadzą misje poszukiwawczą na własną rękę. Patryk opatrznie zrozumiał wakacyjne ogłoszenie i myśli, że jeśli nie wyjedzie z miasta to grozi mu wielkie niebezpieczeństwo. SpongeBob nie może znieść myśli, że jego najlepszy kumpel będzie daleko od niego i postanawia zrobić, co w jego mocy, aby ukryć tożsamość Patryka przed jego "prześladowcami". Po wielu nieudanych próbach zamaskowania Patryka, w końcu udaje się znaleźć idealne przebranie: Patryk przekształca się w dziewczynę, dokładniej w Patrycję. Patrycja wpada w oko Panu Krabowi i wkrótce staje się najbardziej uroczą kelnerką / kelnerem w restauracji „Tłusty Krab”.
 • Pobudka, wstać/ To czekaj/ Nasz przyjaciel grzybsezon 1, odc. 83SpongeBob odkrywa, że jego płatki śniadaniowe oferują zabawki za darmo, więc zbiera niezbędne paragony i wysyła wraz z zamówieniem. Teraz, przed Kanciastoportym najtrudniejsza cześć zadania: oczekiwanie na dostawę. SpongeBob chce być obecny podczas wizyty listonosza, dlatego rozbija swój obóz przy skrzynce pocztowej. Na SpongeBobie rozwija się swędzenie paskudny, swędzący przypadek morskiego grzyba, który rośnie na wszystkim, co wejdzie z nim w kontakt. Kiedy choroba Kanciastoportego dostaje się na kraboburgery i frytki, wszyscy bywalcy restauracji zarażają się tym pełzającym grzybem. Jak się okazuję, by uwolnić miasto od tej epidemi wystarczy jeden głodny ślimak domowy.
 • Sponge Bond/ Prowadź z rozwagą/ Dobry, stary jak mu tamsezon 1, odc. 84Pan Krab wysyła SpongeBoba i Patryka by szpiegowali Planktona i odkryli jego następny perfidny plan.Pan Krab ogłasza konkurs dla swoich pracowników: kto pierwszy, nauczy się imion wszystkich klientów restauracji „Tłusty Krab, ten wygrywa tropikalne wakacje. Pokaz filmu instruktażowego na temat najlepszych (i najgorszych) technik żeglarskich, zaprezentowanych przez Skalmara i SpongeBoba.
 • Zmiana lokum/ Z duchem czasusezon 1, odc. 85SpongeBob, po tym jak przychodzi spóźniony o minutę do pracy, postanawia przeprowadzić się do restauracji „Tłusty Krab” by już zawsze być o czasie. Plankton potajemnie uszkadza termostat w restauracji „Tłusty Krab” i cały lokal zamarza. SpongeBob zmienia restaurację w wielkie lodowisko, a po przywiązaniu do butów kilku kraboburgerów tworzy z nich łyżwy. Pan Krab pobiera opłaty od gości za wejście.
 • Kolejkotchórze/ Wszędzie dobrze, ale w Kuble najlepiejsezon 1, odc. 86W Bikini Dolnym otworzył się właśnie park rozrywki z najstraszniejszą na świecie kolejką górską. SpongeBob i Patryk, początkowo bardzo chcą się nią przejechać, jednak im dłużej o tym myślą tym bardziej mają ochotę zrezygnować z przejażdżki. Plankton podstępem nakłania SpongeBoba, Patryka i Skalmara do odnowienia „Kubła Pomyj”.
 • Serce nie sługa/ Świeży oddech Skalmarasezon 1, odc. 87SpongeBob ma problem z pożegnaniem najdoskonalszego kraboburgera, jakiego kiedykolwiek przygotował. Osobowość Skalmara ulega całkowitej zmianie po porażeniu prądem. Teraz jest on najmilszym kalmarem, jaki żył w Bikini Dolnym. Nie długo po tym, zachowanie Skalmara denerwuje wszystkich mieszkańców.
 • Język pieniędzy/ SpongeBob kontra maszyna do burgerów/ Skalmarotaniecsezon 1, odc. 88Pan Krab chciałby umieć rozmawiać z pieniędzmi. Kiedy jego życzenie zostaje magicznie spełnione, Krab dowiaduje się (ku swemu przerażeniu), że wszystkie jego dolary i centy chciałyby być wydane. SpongeBob kolejny raz konkuruje z maszyną do kraboburgerów. Skalmar trenuje SpongeBoba do konkursu tańca organizowanego w Bikini Dolnym.
 • Pod tłustą gąbkę/ Piosenka Patrykasezon 1, odc. 89SpongeBob staje się lokalnym idolem, po tym jak znany krytyk jedzeniowy przyznaje mu bardzo wysoką ocenę. Pan Krab zamierza zarobić na tej modzie i sprzedaje w restauracji „Tłusty Krab” gadżety ze SpongeBobem. SpongeBob pomaga Patrykowi w pozyskaniu czasu antenowego dla jego piosenki w lokalnej stacji radiowej.
 • Pchła pod kopułą/ Pączek wstydu/ Czysty talerzsezon 1, odc. 90SpongeBob i Patryk próbują pomóc Sandy pozbyć się pcheł z jej domku na drzewie. SpongeBob jest wściekły na Patryka, kiedy ten przypadkowo bierze jego pączka. Oskarża go o niewyobrażalną zbrodnię. Podczas wieczoru mycia naczyń w restauracji „Tłusty Krab”, SpongeBob walczy z trwale przyklejonymi resztkami pokarmu na jednym z talerzy.
 • Gaz a gu gu/ Programy wymiany kucharzysezon 1, odc. 91Plankton tworzy niezwykły gaz, który sprawia, że goście znajdujący się w restauracji „Pod Tłustym Krabem” zmieniają się w dzieci. SpongeBob w ramach programu wymiany, zamienia się miejscami ze snobistycznym francuskim kucharzem z wytwornej restauracji.
 • Atlantyda Kanciastyda cz.1sezon 1, odc. 92SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.
 • Dzień zdjęć/Niewypłacalny/Blackjacksezon 1, odc. 93SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Postacie

Opis

SpongeBob Kanciastoporty
Rodzaj: 
animacja
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2006
Góra strony
7

SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Konkursy/h1>

Video