Jesteś tutaj

Agenci NCIS: Los Angeles

Odcinki

 • Reznikovsezon 5, odc. 4Trwa śledztwo w sprawie porwania mężczyzny, który podaje się za ojca Callena. Ekipa agentów NCIS stawia czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu.
 • Big Brothersezon 5, odc. 6Callen prowadzi tajne śledztwo w sprawie 15-letniego hakera z prestiżowego liceum, który steruje akcjami terrorystycznymi.
 • Długi dzieńsezon 5, odc. 7Zespół NCIS współpracuje z Departamentem Bezpieczeństwa Krajowego w sprawie śmierci strażnika z lokomotywowni. Wkrótce okazuje się, że szukają człowieka, który planuje atak terrorystyczny.
 • Opad promieniotwórczysezon 5, odc. 8Zespół NCIS musi odnaleźć osobę odpowiedzialną za kradzież urządzenia, które miało służyć do przeprowadzenia ataku terrorystycznego. Istnieje obawa, że Los Angeles padnie ofiarą zamachu.
 • Terapiasezon 5, odc. 9Kensi i Deeks wspólnie przybierają fałszywe tożsamości, by rozwiązać sprawę zabójstwa.
 • Zamarznięte jeziorosezon 5, odc. 10Callen i Sam zatrudniają do pomocy żołnierza z Nepalu, który specjalizuje się w walce na noże. Mają nadzieję, że dzięki jego umiejętnością uda im się odzyskać zaginiony sprzęt.
 • Żelazna kurtyna w góręsezon 5, odc. 11Kiedy agenci dowiadują się, że podejrzany o popełnienie zbrodni wojennych były przywódca komunistów z Rumunii mieszka w Los Angeles, robią wszystko, by schwytać zbrodniarza.
 • Wesoła ucieczkasezon 5, odc. 12Córka senatora pada ofiarą włamania. Agenci muszą ustalić, czy było to przypadkowe przestępstwo. W międzyczasie Kensi otrzymuje niespodziewany prezent na święta Bożego Narodzenia.
 • Przysięgasezon 5, odc. 13Agenci pracują nad śledztwem w sprawie morderstwa agenta federalnego powiązanego z hawalą, starożytnym systemem przenoszenia pieniędzy.
 • Okrzyki bojowesezon 5, odc. 14NCIS pracuję nad sprawą morderstwa dwóch byłych dostawców sprzętu dla wojska. Jeden z członków załogi zostaje narażony na poważne niebezpieczeństwo.
 • Tuhonsezon 5, odc. 15Zabójca, którego Callen i Sam poznali w trakcie pierwszego dochodzenia, jest podejrzany o morderstwo. Gdy we dwoje udają się do Meksyku, Deeks i Nate pomagają w śledztwie w Los Angeles.
 • Ryba na haczykusezon 5, odc. 16Zagłogai musi ustalić, czy wybuch na targu rybnym miał związek z atakiem terrorystycznym, czy była to nieudana próba przemytu narkotyków. Granger i Kensi badają sprawę wypadku śmigłowca.
 • Między wierszamisezon 5, odc. 17Gdy gang nagrywa egzekucję agenta ATF, ekipa NCIS otrzymuje zadanie ustalenia, w jaki sposób doszło do ujawnienia jego tożsamości. Granger boi się o bezpieczeństwo przebywającej w Afganistanie Kensi.
 • Zero Dayssezon 5, odc. 18Eric jest kluczowym świadkiem w sprawie ataku na eksperta od systemów komputerowych, którego celem było pozyskanie informacji pozwalających przekierować pocisk rakietowy.
 • Wojenne zniszczeniasezon 5, odc. 19Gdy pojawiają się informacje o zniknięciu Kensi, zespół udaje się na misję ratunkową do Afganistanu. Wszystko wskazuje na to, że kobieta może być przetrzymywana przez talibów.
 • Nieoczekiwany przypływ gotówkisezon 5, odc. 20NCIS prowadzi śledztwo w sprawie żołnierza marynarki, który defraudował pieniądze. Po powrocie z Afganistanu Kensi zostaje zmuszona, by zostać z Erikiem. Nell współpracuje z Deeksem.
 • Trzy sercasezon 5, odc. 21Agenci prowadzą do zatrzymania działającego pod przykrywką członka NCIS, podejrzanego o współpracę z przemytnikiem, którego miał śledzić.
 • Jeszcze jedna szansasezon 5, odc. 2210-letnia Sam znika w trakcie pobytu w Arabii Saudyjskiej. Wszystko wskazuje na to, że jej zaginięcie jest bezpośrednio związane z kradzieżą oprogramowania komputerowego.
 • Nagłośnieniesezon 5, odc. 23Podczas wojskowej imprezy charytatywnej dochodzi do wybuchu, w którym ginie żołnierz i cywil. Agenci podejrzewają, że był to zamach terrorystyczny. Dostają rozkaz, by odkryć, kto za nim stoi.
 • Kłopotysezon 5, odc. 24Zespół NCIS zostaje wezwany do zbadania okoliczności śmierci inżyniera, który pracował na łodzi podwodnej. W trakcie śledztwa okazuje się, że w zbrodnię jest uwikłana kolumbijska mafia oraz organizacja terrorystyczna. Hetty ponosi konsekwencje sprawy z Jackiem Simonem.

Postacie

Opis

Agenci NCIS: Los Angeles
Rodzaj: 
fabularny
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2013
Góra strony
12

Serial kryminalny o agentach biura NCIS w Los Angeles, którzy działają pod przykrywką, by rozwiązywać trudne i często szokujące sprawy. Produkcja jest spin-offem bardzo popularnego serialu „Agenci NCIS”.

Obsada

Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, Linda Hunt, LL Cool J

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

Rewir

Rewir jest produkcją telewizji AXN. Serial to nie lada gratka dla fanówkryminalnych zagadek i zabójczych tajemnic.

Rewir

Kobra - oddział... (S9)

Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi...

Kobra - oddział specjalny

Napisała: Morderstwo (S12)

Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi...

Napisała: Morderstwo

Niedoręczony list

Grupa detektywów łączy siły, by stworzyć zespół zajmujący się odnajdywaniem adresatów niedostarczonych przesyłek. Ich misją staje się dostarczanie...

Niedoręczony list

Wikingowie (S3)

Akcja serialu Wikingowie rozgrywa się w VIII wieku, kiedy to skandynawscy wojownicy wyruszali w dalekie żeglugi. Ich celem...

Wikingowie

Allo Allo! (S5)

„Allo Allo” to serial komediowy osadzony w czasach II wojny światowej, w którym bez skrupułów ośmieszani są Niemcy, Francuzi, Włosi i Anglicy. Akcja...

Allo Allo!

Menu na miarę

Program z napisami

Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie...

Menu na miarę

Z archiwum policji

Akcje zatrzymania przestępców, autentyczne pościgi i operacje antyterrorystyczne, a wszystko to nagrane policyjną kamerą. W programie zobaczysz prawdziwe...

Z archiwum policji

Skorpion (S2)

Amerykański serial inspirowany prawdziwą historią. Ukazuje życie informatycznego geniusza, Waltera O’Briena, który wspólnie ze swoimi przyjaciółmi, mającymi podobne...

Skorpion