Jesteś tutaj

Królowa Serc

Odcinki

 • Królowa Sercsezon 1, odc. 51Treść testamentu zaskakuje zebranych, gdyż Octavio dzieli swój majątek pomiędzy dwóch synów – Victora i Nicolasa. Victor oznajmia Javierowi, że jest świadomy jego uczuć do Reiny. W międzyczasie Nicolas potwierdza swoje przypuszczenia na temat zdrowia Reiny – jej choroba jest wymyślona. Connie informuje Isidro o swoich zaręczynach. Tymczasem Miriam atakuje Lazaro i ciężko go rani. Informacja o ataku na Lazaro dociera do Connie, Estefanii, Nicolasa i Grety. Królowa Diamentów zabija Miriam. Nicolas mówi Smith, że jest jej synem, a ta prosi o o wyjaśnienie wszystkiego. Victor dowiaduje się od Susany, że policjantka, która pomogła uciec jego żonie jest matką Javiera. Do Connie dociera wiadomość o śmierci Miriam. W międzyczasie Smith przystaje na propozycję Fernando.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 52Reina pyta Bolivara czy może z nim uciec. Tymczasem Estefania informuje Victora o śmierci Miriam. Z kolei mężczyzna mówi kobiecie, że jego ojciec zostawił cały swój majątek Javierowi. W międzyczasie bogaty potentat Las Vegas zleca Isidrowi zabicie Nicolasa. Mężczyzna jednocześnie grozi podwładnemu, że jeśli się nie wywiąże zadania, to sam zostanie zabity. Nicolas zostaje porwany, jednak tylko dotkliwie pobity, gdyż Victor postanawia ocalić jego życie. Connie pyta Isidro czy się z nią ożeni. Fernando rozkazuje Reinie prześwietlić Nicolasa. Lazaro wychodzi ze szpitala. Tymczasem Nicolas podsłuchuje rozmowę Victora i Estefanii. Victor mówi Reinie, że Javier i Estefania są razem.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 53Smith składa rezygnację po tym jak dowiaduje się, że Fernando jest jej szefem. Victor informuje Reinę, że powiedział Nicolasowi o jej chorobie. Kobieta czym prędzej udaje się do domu Estefanii, by porozmawiać z Nunezem. W międzyczasie Victor dowiaduje się, że to jego ojciec wydał rozkaz zabicia „Maestro”. Mężczyzna jedzie do domu Estefanii. Nieświadomy obecności osób trzecich nazywa ją Królową Diamentów. Nicolas mówi Estefani, że jest zakochany w Reinie. Tymczasem ona wyznaje, że jest Królową Diamentów i pyta Nicolasa o jego plany wobec nielegalnego spadku odziedziczonego po ojcu.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 54Smith odwiedza Nicolasa i mówi mu prawdę, że Reina nigdy go nie zdradziła. Victor ostrzega Estefanię, że jeśli Javier umrze, to oboje pójdą do więzienia. Nicolas prosi Reinę o rękę. Juanjo mówi Suzanie, że nie może się w niej zakochać. Greta informuje Lazaro, że Christian nie jest dobrym człowiekiem. Fernando ląduje w łóżku z Delfiną.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 55Smith żegna się z Nicolasem i Reiną. Juan Jose mówi Suzanie, że się w niej zakochał. Cristian pyta Gretę o to czy mówiła Lazaro, że jej siostra jest morderczynią. Estefania wyjawia Victorowi, że Nicolas i Reina uciekli we dwoje. Fernando grozi Javierowi. Reina jest zdruzgotana tym, co usłyszała przez telefon i odwiedza Connie. Javier wyjawia Victorowi, że jest Nicolasem Nuñezem.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 56Nicolas jedzie na spotkanie ze swoim ojcem Octavio. Reina przychodzi do Nicolasa, żeby się z nią pożegnać, ale ten ją ignoruje. Nicolas mówi Juanowi Jose, że zakochał się w Reinie. Victor pyta Reinę czy wiedziała, że Javier Bolivar i Nicolas Nuñez to ta sama osoba. Reina wyznaje Victorowi, że planowała uciec z Nicolasem. Connie mówi Cristianowi, że jest zakochana w Isidro.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 57Ktoś wydaje rozkaz zabicia Nicolasa zaraz po jego dotarciu do Brussels. Victor wysyła Clarę do szkoły z internatem. W międzyczasie spotyka się z Reiną i informuje ją, że nie wierzy w jej obłąkanie. Susana w rozmowie z Estefanią wyznaje, że kocha Juana Jose i wierzy, że jest z nim w ciąży. Nicolas wyznaje Juan Jose kim był jego ojciec. Greta prosi Estefanię, by razem zamieszkały i prowadziły wspólne życie. Reina prosi Victora, by pozwolił jej zobaczyć córkę. Tymczasem Fernando informuje Delfinę, że jest agentem, który chce przekazać Victora władzom, a ona ma mu w tym pomóc. Niestety, kobieta zostaje zamordowana…
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 58Victor umieszcza urządzenie śledzące na nadgarstku Reiny. Susana robi test ciążowy, który potwierdza jej przypuszczenia. Smith przesłuchuje Victora, jako podejrzanego o zabójstwo Delfiny. Sześć miesięcy później. Nicolas wraca z zagranicy. Fernando naciska na niego, by oświadczył się Estefanii. Greta zaczyna odzyskiwać władzę nad ciałem. Clara podczas wizyty w domu mówi matce, że jej nienawidzi. Zrozpaczona Reina grozi Victorowi, że zabije go jeśli nie zwróci jej miłości córki. Tymczasem mężczyzna planuje wydać przyjęcie z okazji urodzin kobiety. Smith informuje Nicolasa, że Reina jest więźniem we własnym domu. Mężczyzna planuje zjawić się na przyjęciu urodzinowym.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 59Nicolas i Reina kłócą się. Kobieta policzkuje mężczyznę i obwinia go za swoje domowe więzienie. Podczas przyjęcia urodzinowego Reiny również Susana i Juan Jose mają ostrą wymianę zdań. Susana informuje ukochanego, że była w ciąży, ale straciła dziecko… Estefania przyjmuje oświadczyny Nicolasa. Tymczasem Greta wyznaje Lazaro, że jest dziewicą. Para postanawia pójść ze sobą do łóżka. W międzyczasie była żona Fernando ostrzega Smith przed nim. Nicolas przeprowadza się do domu Victora.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 60Smith bada sprawę kopi czerwonego diamentu. Uczeń i spadkobierca Mistrza wyjawia jej, że sprzedawcą diamentu był Victor de Rosas. Reina znajduje ciało Rockyego wśród sukien ślubnych w swojej pracowni. Coni przekazuje wieści Cristian. Victor udaje się na grób ojca i robi mu wyrzuty, zszokowany tym co odkrył, że ma brata i cała fortuna i aktywa zostały przepisane na niego… Przy okazji przypomina sobie ostatnie minuty życia swojego ojca, przed tym jak go zabił. Juan Jose pyta Susanę czy utrata dziecka to przypadek czy też specjalnie ją sprowokowała. Kobieta czuje się oburzona i rozstaje z mężczyzną, nie chcąc go więcej widzieć. Reina odrzuca prośbę Estefanii o uszycie sukni ślubnej. Tymczasem Nicolas czuje się odpowiedzialny za śmierć Rocky'ego. Informuje Reinę, że mężczyzna zginął, bo dowiedział się kim jest człowiek czyhający na jej życie. Estefania żąda od Nicolasa podania prawdziwego powodu dla którego on chce się z nią ożenić. W międzyczasie Nicolas odkrywa ciało antykwariusza zabitego w ten sam sposób co Rocky… Victor widzi jak Reina całuje się z Nicolasem.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 61Victor przekazuje Reinie kopertę, którą znalazł w drzwiach. W środku jest druga część zdjęcia. Kobieta oddaje je Nicolasowi, by pomoc mu rozwiązać zagadkę. Tymczasem Victor oskarża Nicolasa przed Reiną, że to on jest winien całemu nieszczęściu jakie ją spotkało. Smith udaje się do antykwariatu, gdzie zostaje ofiara napaści. Znajduje ją Nicolas, który nazywając ją matką błaga, by nie puszczała go ponownie. W międzyczasie Victor podaje Reinie tabletki nasenne i pozoruje ich wspólnie spędzoną noc. Rano widzi ich Nicolas. Greta dowiaduje się, że Lazaro okłamał ją, ale kobieta nie jest zła gdy poznaje powód kłamstwa. Estefania nie ufa Lazaro i każe go śledzić. Isidro jest załamany z powodu odrzucenia przez Connie.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 62Estefania zakrada się do łóżka Nicolasa. Ten wykorzystuje sytuację, by uspokoić swoją zazdrość i odpłacić się Reinie za zdradę. Juan Jose pokazuje Nicolasowi podejrzane zdjęcia, które znalazł w domu Estefanii. Dzięki nim Nunez dostaje się do skarbca Królowej Diamentów. Niestety jego obecność zostaje odkryta, a włamywacz uwięziony wewnątrz. Juan Jose czuje, że coś jest nie tak z Bolivarem. Tymczasem Estefania podejrzewając, że Bolivar jest agentem każe śledzić go Lopez. W międzyczasie kobieta robi mężczyźnie wyrzuty oskarżając go o zdradę. Nicolas broni się prosząc ją o zaufanie, gdyż nigdy jej nie zawiedzie. Reina mówi Susanie, że jej ojciec zabił się przez jej matkę. Asuncion nie wytrzymuje, wyznaje Reinie, że to ona jest jej matką i musiała odejść ze względu na jej ojca. Niestety Reina po tych wyznaniach odrzuca cierpiącą Asuncion.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 63Patricio odkrywa, że ojciec Reiny miał ulokowaną dużą sumę pieniędzy w banku w Panamie. Victor trafia do łóżka z Estefanią. Reina robi wyrzuty Nicolasowi. Mężczyzna informuje ją, że bierze za tydzień ślub z Estefanią. Asuncion opuszcza dom Rosas. Reina prosi Victora, by ją odszukał. W międzyczasie Królowa serc robi scenę zazdrości Nunezowi. Patricio jako pierwszy odnajduje Asuncion i nalega, by wyjawiła mu wszystko, gdyż inaczej nie będzie w stanie ochronić Reiny. Juan Jose i Connie odnajdują dzienniki Reiny i dają jej do przeczytania. Kobieta dzięki nim przypomina sobie fragmenty swojej przeszłości. Między innymi, że Clara jest córką Nicolasa, a nie jak jej wmawiano Victora. Reina konfrontuje się z Victorem i mówi mu że zna prawdę, wie wszystko o Clarze i Nicolasie. Wzburzony mężczyzna grozi zabiciem Clary, jeśli cokolwiek z tych informacji dotrze do Nicolasa. Tymczasem odbywa się ślub Estefanii i Nicolasa.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 64Susana wyjawia Patricio, że była kochanką dealera broni, ojca Estefanii i przeżyła zamach na swoje życie. Dodatkowo ojciec Reiny zagroził kobiecie, że jeśli zbliży się do Reiny to ją zabije. Tymczasem Reina chce wyjawić prawdę o Clarze Nicolasowi, ale zostaje powstrzymana przez Estefanię. Nicolas proponuje Reinie spotkanie po jego uroczystości ślubnej. Podczas występu maga na przyjęciu weselnym Clara znika. Mimo wysiłków nikt nie potrafi jej odnaleźć. Victor grozi Reinie i mówi, że ona dokładnie wie co robić, by córka pojawiła się ponownie. Kobieta całuje mężczyznę, co widzi Nicolas. Dla Victora to mało i zmusza Reinę do przysięgi, że ojciec Clary nigdy nie dowie się, że ma córkę. W międzyczasie dziewczynka pojawia się ponownie w miejscu, z którego zniknęła. Smith i Paticio zostają nakryci przez Montoye podczas pocałunku. W międzyczasie Susana próbuje się zabić…
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 65Greta prosi Susanę, by pomogła jej sprawdzić prawdomówność Lazaro. Victor wyjawia Estefanii, że zabił magika, ale to nie on go zatrudnił. Para zostaje nakryta przez Reinę podczas pocałunku. Kobieta mówi Javierowi o tym co zobaczyła. Lazaro zostaje ranny podczas obrony doktora Montoy. pomiędzy Victorem i Javierem dochodzi do walki na pięści. Tymczasem Isidro opowiada Connie historię swojego życia. Zszokowana kobieta odrzuca mężczyznę mówiąc mu, że już nigdy nie będą mogli być razem. Pod presją Susany Juan Jose wyjawia tajemnicę Lazaro. Javier wyznaje Estefanii, że nie kocha jej, ale jest jej wdzięczny za wszystko co dla niego zrobiła. Ktoś wynajmuje płatnego zabójcę, by zabić Nicolasa podczas ceremonii w kościele.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 66Victor prosi Isidro, by zadbał o bezpieczeństwo Javiera w kościele. Nicolas zostaje poproszony o uczestnictwo w pewnym spotkaniu. Na miejscu odnajduje swojego wiernego pracownika Borisa, którego ktoś porwał. Javier dowiaduje się, że ktoś chce go zabić w odwecie za uśmiercenie pewnego handlarza podczas podróży do Belgii. Javier zabija wynajętego zabójcę. Reina udaje się z wizytą do Asuncion, by powiedzieć jej, że nigdy nie zaakceptuje jej jako matki. Później wyznaje miłość Javierowi i prosi go, by nie żenił się. Estefania bierze ślub mając dwa czerwone diamenty wszyte do wnętrza sukni. Zabójcy wynajętemu do zabicia Javiera udaje się wejść do kościoła. Niestety mężczyzna chybia i ciężko rani Estefanię. Tymczasem Victor powstrzymuje Susanę przed wyjawieniem Grecie prawdy o jej biologicznej matce. Clarita podczas halucynacji wywołanych gorączką opowiada o swoim ojcu i magiku. W międzyczasie rzeczy Estefanii przez omyłkę zostają dostarczone do Reiny. Kobieta przekazuje rzeczy Lopez, ale wcześniej zachowuje dla siebie jeden z czerwonych diamentów. Królowa Diamentów oznajmia Grecie, że to ona jest jej matką.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 67Javier robi wyrzuty Smith za jej uczucia do Patricio. Victor potwierdza informację usłyszane przez Gretę, ale kłamie o powodzie jej odejścia. Lopez składa wizytę Reinie i domaga się zwrotu czerwonych diamentów. Kobieta w międzyczasie prosi Connie o bezpieczne przechowanie diamentów. Javier zostaje aresztowany i oskarżony o podwójne zabójstwo. Patricio zamyka Javiera w areszcie tymczasowym, by chronić jego prawdziwą tożsamość. Ratownik, podczas transportu Estefanii do szpitala, znajduje drugi czerwony diament. Tymczasem Susana opowiada Grecie prawdziwą historię sprzed lat. Niestety, Victor nie jest zadowolony i grozi kobiecie. W jej obronie staje Juan Jose. Asuncion wraca do domu Rasas. W międzyczasie Nicolasowi udaje się uciec z więzienia. Greta i Estefania mają bardzo emocjonalne spotkanie. Victor grozi Reinie, że zabije ją jeśli nie odda mu czerwonych diamentów.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 68Juan Jose zostaje zaatakowany przez dwóch mężczyzn w starym domu Reiny. Juan podejrzewa, że to Victor nasłał na niego bandziorów. Estefania rozkazuje Lopezowi odzyskać dwa czerwone diamenty jeśli nadal chce żyć. Javier wybiera antykwariat na miejsce swojej kryjówki. Reina udaje się do niego i proponuje mu pomoc. W międzyczasie kobieta prosi o wyjaśnienia. Nim mężczyzna zaczyna mówić, sprawdza czy ukochana nie ma na sobie żadnego podsłuchu lub nadajnika. Para po rozmowie i wszelkich wyjaśnieniach kocha się w sklepie i przyrzeka sobie dozgonną miłość. Kobieta obiecuje, że zawsze będzie czekać na Javiera. Tymczasem Victor zabija kobietę wyglądającą jak Reina, a ciało podrzuca do chłodni. Ratownik z ambulansu płaci prostytutce znalezionym diamentem. Connie oskarża Isidro o nasłanie zbirów na Juan Josego. Christian informuje Patricio i Smith, że istnieją uzasadnione podejrzenia o udziale Javiera w nielegalnych przedsiębiorstwach. W antykwariacie zjawia się płatny zabójca, który ma unicestwić Javiera. Reina staje się jego zakładniczką. W antykwariacie zjawia się policja.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 69Javier zabija nasłanego na niego mordercę w antykwariacie. Reina prosi, by ukochany wycofał się z niebezpiecznych negocjacji branży narkotykowej i nielegalnego handlu diamentami. Javier uprzedza ją o swoim wyjeździe z kraju i prosi, by nikomu nie ufała. Greta nie chce rozmawiać z ojcem. W stanie niepełnej świadomości Estefania słyszy rozmowę Smith i Asuncion. Dowiaduje się, że matka Reiny była kochanką jej ojca. W międzyczasie Victor rozkazuje Isidro sprawdzić wszystkich ludzi, którzy mieli kontakt z Estefanią po postrzale, gdyż nie widzi innego sposobu na odzyskanie czerwonych diamentów. Znalezione zostaje martwe ciało kobiety przypominającej Reinę. Podejrzenia padają na Javiera, ze względu na romans łączący go z Reiną. Greta wyznaje Lazaro, że zna sekret Cristiana i może on pomóc Javierowi. Dziewczyna dowiaduje się o romansie Susany i Juana Josego. Tymczasem Patricio informuje Reinę o klątwie czterech czerwonych diamentów i zgadza się ją szkolić jako agentkę.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 70Susana mówi Grecie, że Juan Jose nic dla niej na znaczy. Niestety nie jest świadoma, że mężczyzna słyszy rozmowę i jest nią załamany. Victor wmawia Reinie, że Javier mimo ogromnego ryzyka odwiedził w szpitalu swoją ukochaną Estefanię. Smith prosi Reinę, by przypomniała sobie kiedy ostatni raz widziała swój łańcuszek z krzyżykiem Tymczasem Victor zdradza Cristianowi, że powinien szukać Javiera pod jego prawdziwym nazwiskiem i uczcić pamięć Camili pomagając go złapać. Reina informuje Cristiana, że Javier jest niewinny śmierci kobiety, gdyż była z nim w noc popełnienia przestępstwa. W międzyczasie Susana wyjawia Estefanii uczucia jakie żywi do Juana Josego. Ta radzi jej odszukać mężczyznę. W międzyczasie Victor wmawia Claricie, że matka ma jej dosyć i chce ją odesłać z powrotem do szkoły z internatem. Cristian informuje Smith, że wie o pracy Javiera dla tajnych służb. Isidro i Lopez, każdy osobno udaje się do ratownika z karetki, by odzyskać czerwone diamenty. Connie aranżuje spotkanie Bolivara i Cristiana.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 71Bolivar informuje Cristiana, że wie o nim wszystko, o jego romansie z Camilą i współudziale w zabójstwie jego żony. Javier wykorzystuje swoją wiedzę do szantażowania mężczyzny. Lopez odnajduje prostytutkę i działając brutalnie stara się odzyskać czerwony diament. Na ratunek kobiecie przychodzi Victor, który uwalnia ja z rąk Lopez i zaprasza na romantyczny wieczór w swoim mieszkaniu. Connie w salonie znajduje czerwony diament, który czym prędzej przekazuje Reinie. Kobiety zostają zaskoczone przez Bolivara. Reina wyznaje mu prawdę o diamentach i prosi o zachowanie tajemnicy. Lopez informuje Estefanię, że Victor wygrał wyścig w poszukiwaniu czerwonych diamentów. Królowa Diamentów poprzysięga mu wojnę. Tymczasem Clarita wykrzykuje matce jak bardzo jej nienawidzi za to, że kolejny raz chce ją wysłać do szkoły z internatem. Cristian wyznaje Victorowi, że był kochankiem Camili, a Javier szantażuje go tą informacją. Asuncion wyjawia Reinie, że młodszy brat Estefanii, tak naprawdę jest jej synem, czyli bratem Reiny.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 72Cristian wyznaje Victorowi wszystko, łącznie z tym, że to Camila zabiła jego byłą żonę Mirthę. Victor zaskakuje mężczyznę mówiąc mu, że jego była żona była jego kochanką. Reina robi wyrzuty Asuncion za porzucenie wszystkich swoich dzieci. Niedługo po tym zostaje postrzelona w swoim pokoju. Javier widzi atak za pomocą kamery zainstalowanej w pokoju kobiety. Szybko postanawia opuścić kryjówkę, by ratować kobietę. W międzyczasie Reina zostaje porwana przez karetkę, która miała ją zawieźć do kliniki. Victor nie może odnaleźć kobiety nawet za pomocą wszczepionego nadajnika. Tymczasem Lopez oddaje ratownika, który przewoził Estefanię w ręce swojej pracodawczyni, która grozi mu, że on i jego rodzina zginie jeśli ona nie dostanie diamentów z powrotem.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 73Javier dociera do kryjówki porywaczy i zabija wszystkich. Nie udaje mu się uciec z Reiną, gdyż zjawia się Victor, który rani go i zabiera ze sobą Reinę. Estefania odmawia Asuncion udzielenia pomocy i odszukania Reiny, mimo rodzinnych koligacji. Victor z pomocą Cristiana wmawia wszystkim, że za porwaniem stał Bolivar. Mężczyzna sprawia również, że sama porwana myśli, że żyje dzięki Victorowi. W międzyczasie Clarita dowiaduje się, że to nie matka chciała ją wysłać do internatu i prosi ją o przebaczenie. Lazaro i Greta postanawiają być szczerzy wobec siebie i wyznają swoje tajemnice. On opowiada o wyścigach motocyklowych, a ona o operacji, która może zwrócić jej zdrowie, ale też zabić...
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 74Minął miesiąc od zniknięcia Bolivara. Smith kontynuuje poszukiwania. Victor każe Isidro zabić Cristiana. Tymczasem Estefania dostaje od Lopez potwierdzenie, że wszystkie zarzuty przeciwko Javierowi zostały wycofane. Wszyscy proszą Gretę, by nie poddawała się operacji. Tymczasem lekarz mówi ojcu, że dziewczyna nie może mieć operacji, bo jest w ciąży. Victor decyduje, by lekarz operował bez względu na to, czy dziecko przeżyje czy też nie. Lazaro prosi lekarzy o pokazanie wyników badań dziewczyny przed operacją. Tymczasem Victor kolejny raz umawia się z prostytutką w swoim mieszkaniu. Tym razem zostaje nakryty przez Estefanię, która żąda zwrotu diamentów. Szybko okazuje się, że kobieta lekkich obyczajów wie o czerwonych diamentach... Reina odbiera bardzo dziwny telefon.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 75Victor zabija prostytutkę zaraz po tym jak ta wyznaje, że sprzedała czerwony diament. Mężczyzna wraz z Estefanią udaje się do skupu, w którym dokonano transakcji i wpadają w pułapkę zastawioną przez Bolivara. W międzyczasie Connie informuje Isidro, że jeśli coś stanie się Cristianowi to pośle go do więzienia. Reina zostaje poinformowana, że brat jej ojca został znaleziony martwy, najprawdopodobniej zginął w wyniku porachunków dilerów narkotykowych. Lazaro podejrzewa, że coś jest nie tak z wynikami Grety i prosi Jackie o zbadanie sytuacji. Tymczasem Victorowi i Estefani udaje się uciec ze sklepu. Bolivar podejrzewa, że Victor jest mordercą pozostawiającym znak rombu na szyjach ofiar. Isidro wydaje rozkaz zabicia Cristiana. Nadchodzi moment operacji Grety. Jackie odrywa, że dziewczyna jest w ciąży.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 76Patricio przesłuchuje Asuncion i dowiaduje się, że Rodolfo Ortiz ma zamiar poinformować kobietę o miejscu pobytu jej syna. Lekarz Grety oznajmia, że operacja zakończyła się sukcesem i nie straciła dziecka, którego się spodziewa. Smith i Patricio aresztują Victora oskarżając go o morderstwo. Cristian wychodzi żywy z wypadku, który miał go zabić. Podejrzewa, że Isidro stoi za zamachem na niego. Prosi Connie o pomoc. Asunscion informuje Reinę, że Delfina jest córką Rodolfo Ortiza. W międzyczasie Isidro prosi Reinę, by ta powstrzymała swoją przyjaciółkę przed ślubem. Później mężczyzna jest zaskoczony spotkaniem Cristiana w łóżku Connie. Mężczyźni przez przypadek odnajdują czerwony diament, który kobieta przechowuje dla Reiny. Tymczasem Bolivarowi udaje się wziąć Reinę do swojej kryjówki, gdzie mogą być sam na sam. Patricio po raz kolejny wyznaje Smith swoje uczucia.
 • Królowa Sercsezon 1, odc. 77Po wybudzeniu Grety Lazaro oznajmia jej, że jest w ciąży. Ktoś atakuje Connie podczas snu i kradnie czerwony diament. Isidro mówi kobiecie, że nie ma z tym nic wspólnego i zapewne uczynił to Cristian. Policjanci odkrywają, że bransoletka Victora nie jest tą samą, którą znakowano zabite osoby. Podczas przesłuchania Victor sugeruje, że pomaga mu ktoś z Centrum Wywiadu – Smith. W międzyczasie Reina odkrywa, że z kryjówki Javiera za pośrednictwem kamer widać cały jej dom. Mężczyzna tłumaczy, że wszystko przez wzgląd na jej bezpieczeństwo. Bratem Estefani i Reiny jest Patricio Picasso. Mężczyzna wytyka Estefanii, że udziela pomocy Victorowi, mimo że wyrządził tyle zła. Kobieta broni się i kłamie, że są to jakieś pomówienia. Męzczyzna przypomina o ich pakcie. W międzyczasie Javier odkrywa nadajnik wszczepiony przez Victora w zegarek Reiny. Susana nakrywa parę w kryjówce. Okazuje się, że dostała do niej klucze od Rodolfa Ortiza przed jego śmiercią.

Postacie

Opis

Królowa Serc
Rodzaj: 
telenowela
/
Kraj: 
USA
,
Rok produkcji: 
2014
Góra strony
12

Akcja telenoweli "Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka - Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnią siostrą. Kobiety nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…

Obsada

Catherine Siachoque, Eugenio Siller, Juan Soler, Paola Nunez

Konkursy/h1>

Video

Polecamy również

To moje życie! (S3)

Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku...

To moje życie!