Skorpion

Amerykański serial inspirowany prawdziwą historią. Ukazuje życie informatycznego geniusza, Waltera O’Briena...

Oglądaj w

TV Puls
  • Old College Try, The (odc. 12, sezon 2)
    niedziela, 30 września, 7:10
  • Dam Breakthrough (odc. 13, sezon 2)
    niedziela, 30 września, 8:00
  • White Out (odc. 14, sezon 2)
    niedziela, 30 września, 8:55

W najbliższym odcinku

Area 51 (sezon 2, odc. 9)

CIA prosi grupę Skorpion o pomoc. Dwóch skorumpowanych agentów CIA pilotujących tajny samolot trafia do Strefy 51. Czasu nie jest dużo, a samolot trzeba namierzyć.

US vs. UN vs. UK (sezon 2, odc. 10)

Do ONZ przenika grupa Skorpion współpracując z MI6. Muszą powstrzymać jednego z ambasadorów przed sprzedażą broni afrykańskim bojówkom walczącym z powstańcami.

Arrivals and Departures (sezon 2, odc. 11)

Walter chce odwiedzić Megan. Jej stan się pogarsza. W szpitalu wybucha nieoczekiwanie groźna epidemia.

Old College Try, The (sezon 2, odc. 12)

Na pewnej uczelni wyższej został stworzony wirus, który zaatakował Serwery Rezerwy Federalnej. Teraz członkowie Skorpiona, wcielając się w wykładowców i studentów, muszą przedostać się do struktury uczelni i odnaleźć sposób na usunięcie wirusa.

Dam Breakthrough (sezon 2, odc. 13)

Członkowie Skorpiona maja bardzo mało czasu na usunięcie awarii w elektrowni. Jeżeli tego nie zrobią, to 10 000 mieszkańców w Boże Narodzenie zostanie pozbawionych prądu. Pojawia się jednak jeszcze większy problem...

White Out (sezon 2, odc. 14)

Grupa Skorpiona udaje się na Antarktydę. Muszą przeprowadzić misję ratunkową dla komandosów. Przed nimi pojawił się kolejny problem, gdy Happy gubi się w zamieci śnieżnej.

Sun of a Gun (sezon 2, odc. 15)

Ojciec Sylvestra, który już dawno nie pojawiał się u niego, przynosi złe wieści na temat śmiercionosnej broni.Okazuje się, że istnieje ona naprawdę, a posiada ją afrykański dyktator.

Da Bomb (sezon 2, odc. 16)

Członkowie Skorpiona zostają poproszeni przez dawnego znajomego, obecnie pracujacego w NASA, o ustalenie powodu awarii ściśle tajnej rakiety. Przyczyna tej awarii może okazać się zaskakująca.

Fractured (sezon 2, odc. 17)

Paige ma już dosyć Waltera i Toby’ego. Postanowiła wysłać ich na terapię dla par. Jednak ich kursy przerywa trzęsienie ziemi.

Opis

Amerykański serial inspirowany prawdziwą historią. Ukazuje życie informatycznego geniusza, Waltera O’Briena, który wspólnie ze swoimi przyjaciółmi, mającymi podobne zainteresowania do niego, rozwiązuje globalne problemy i ratuje życie innych ludzi. Zespół pracuje na zlecenie Rządowego Departamentu. Tam też tworzy grupę Skorpiona, która jest ostatnią ostoją bezpieczeństwa na Ziemi. Wspólnie rozpoczynają walkę przeciwko zagrożeniom cyberprzestrzeni.